Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Aktualności » 2003

znalezionych: 5, strona 1 z 1  
15 grudnia 2003
PPHU Centrum Klima Sp. z o.o. wyróżniona tytułem "Gazela Biznesu 2003"
Centrum Klima Sp. z o.o. wyróżniona tytułem "Gazela Biznesu 2003".
Czytaj więcej...
20 listopada 2003
Materiały montażowe do klimatyzatorów
Wprowadziliśmy do oferty nowy asortyment: materiały montażowe do klimatyzatorów. Artykuły są dostępne z magazynu: rury miedziane chłodnicze z izolacją oraz bez izolacji, systemy kory PVC, mocowania skraplaczy itp.
Czytaj więcej...
30 września 2003
Nowe przewody elastyczne
Znajdujące się w ofercie CENTRUM KLIMA Sp. z o.o. przewody elastyczne stanowią bezpośredni import od producenta - firmy GLV z Izraela. Nasza firma posiada wyłączność na dystrybucję produktów GLV we wschodniej Europie. Dodatkowo firma gwarantuje stałym odbiorcom najlepsze ceny w Polsce.
Czytaj więcej...
10 września 2003
Nowy katalog produktów PPHU Centrum Klima Sp. z o.o.
Zapraszamy do zapoznania się z nowy katalogiem produktów naszej firmy. Prezentowane w katalogu wyroby stanowią własną produkcję lub import bezpośredni od producentów zagranicznych. Większość asortymentu znajduje się w ciągłej ofercie magazynowej.
Czytaj więcej...
26 sierpnia 2003
Klimatyzatory GALANZ zasilane czynnikiem R407C
Oferowane przez naszą firmę, ścienne klimatyzatory typu split GALANZ, dostępne są z magazynu w wersji przystosowanej do zasilania czynnikiem ekologicznym R407C. Sprawdź nowe ceny urządzeń i aktualną promocję.
Czytaj więcej...
znalezionych: 5, strona 1 z 1  
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza