Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Aktualności » 2004

znalezionych: 13, strona 1 z 3      1  2  3     
10 grudnia 2004
Samoczynne wyrzutnie i przepustnice aluminiowe
Kolejny wyrób naszej produkcji. Produkty te znajdują zastosowanie w instalacjach, gdzie występuje konieczność zamknięcia przepływu powietrza w przypadku zaniku ciągu w kanałach.
Czytaj więcej...
27 października 2004
Nowe logo CENTRUM KLIMA
Z przyjemnością możemy poinformować, że wprowadzamy nową identyfikację wizualną firmy.
Czytaj więcej...
5 października 2004
Centrale wentylacyjne AMALVA z odzyskiem ciepła
Rozpoczęliśmy dystrybucję central wentylacyjnych z rekuperatorami krzyżowymi i obrotowymi. Wysokiej jakości urządzenia są produkowane przez litewską firmę AMALVA.
Czytaj więcej...
29 września 2004
Anemostat wirowy SW
Dołączyliśmy do naszej oferty magazynowej anemostaty wirowe SW, produkowane przez METALPRESS. Wysoka jakość wykonania i atrakcyjna cena, to główne atuty produktu.
Czytaj więcej...
19 lipca 2004
Dystrybucja maszyn blacharskich
Od niedawna nasza firma jest przedstawicielem firmy ACL INDUSTRIES - producenta maszyn do obróbki blachy.
Czytaj więcej...
znalezionych: 13, strona 1 z 3      1  2  3     
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza