Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Aktualności » 2005

znalezionych: 20, strona 1 z 4      1  2  3  4     
9 grudnia 2005
Gazela Biznesu 2005 dla Centrum Klima
Po raz kolejny nasza firma została uhonorowana prestiżową nagrodą PULSU BIZNESU za dynamiczny rozwój firmy.
Czytaj więcej...
29 listopada 2005
Praca w CENTRUM KLIMA
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowiska techniczno-handlowe oraz produkcyjne.
Czytaj więcej...
28 listopada 2005
Nowy katalog - MATERIAŁY PRODUKCYJNE
Nasza oferta wzbogaciła się o nowe produkty dla firm produkcyjnych. Zostały one zaprezentowane w zupełnie nowym Katalogu Materiałów Produkcyjnych.
Czytaj więcej...
18 października 2005
W soboty zapraszamy do Piastowa
Uprzejmie informujemy, że od LISTOPADA 2005 zapraszamy w SOBOTY do naszego oddziału w PIASTOWIE przy ulicy Noakowskiego 4.
Czytaj więcej...
6 października 2005
Regaty HVACR CUP 2005
II miejsce dla CENTRUM KLIMA w grupie srebrnej w regatach branży HVACR.
Czytaj więcej...
znalezionych: 20, strona 1 z 4      1  2  3  4     
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza