Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Aktualności » 2008

znalezionych: 72, strona 1 z 15      1  2  3  4  5  6  7  8  9     
22 grudnia 2008
Podsumowanie roku 2008 w branży budowlanej
"Według międzynarodowej instytucji zrzeszającej agencje badawcze Eurostat, w 2008 roku polski rynek budowlany - reprezentujący ponad połowę rynku wschodnio-europejskiego - charakteryzował się jedną z najwyższych dynamik wzrostu w Europie środkowo-wschodniej. Mimo znacznych nakładów inwestycyjnych w rozwój sektora budowlanego szacuje się, że tylko 16% wszystkich budynków w Polsce ma mniej niż 20 lat.
Czytaj więcej...
17 grudnia 2008
Nowe produkty w Centrum Klima
Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami oferowanymi przez Centrum Klima S.A.
Czytaj więcej...
16 grudnia 2008
Prospekt Centrum Klima zatwierdzony
Centrum Klima - lider w segmencie wentylacji i klimatyzacji w Polsce - otrzymała w dniu wczorajszym decyzje KNF o zatwierdzeniu prospektu emisyjnego. W związku z tym spółka rozpoczęła działania związane z planami przejścia na rynek równoległy GPW.
Czytaj więcej...
12 grudnia 2008
Przewód półelastyczny S-Flex
Nowy produkt, wytwarzany przez Centrum Klima w nowoczesnej technologii, już dostępny z magazynu.
Czytaj więcej...
5 grudnia 2008
NAGRODY W PROMOCJI KLIMATYZATORÓW ROZDANE
Niezmiernie miło jest nam poinformować że za zakupione w okresie promocji od 14.10.2008 do 30.11.2008 klimatyzatory największą liczbę punktów uzyskali:
Czytaj więcej...
znalezionych: 72, strona 1 z 15      1  2  3  4  5  6  7  8  9     
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza