Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Aktualności » 2009

znalezionych: 93, strona 1 z 19      1  2  3  4  5  6  7  8  9     
21 grudnia 2009
Nowe schematy central wentylacyjnych
Informujemy, że na naszej stronie można znaleźć uaktualnione schematy central wentylacyjnych Komfovent RECU/REGO, DOMEKT i VERSO w formacie DWG (AutoCAD).
Czytaj więcej...
21 grudnia 2009
Rok 2009 pozytywny dla Centrum Klima
Rok 2009, mimo niełatwej sytuacji ekonomicznej w kraju, był dla Centrum Klima czasem stabilnego rozwoju. Spółka konsekwentnie umacniała na rynku polskim status wiodącej firmy w zakresie dystrybucji i produkcji elementów systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, jak również znaczącego podmiotu działającego na rynku Unii Europejskiej.
Czytaj więcej...
17 grudnia 2009
Centrum Klima wybrała wykonawcę inwestycji w Wieruchowie
Centrum Klima - wiodący na rynku polskim oraz liczący się w Europie producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych - podpisała umowę z generalnym wykonawcą kompleksu produkcyjno-magazynowo-biurowego w Wieruchowie pod Warszawą. Budowa obiektu rozpocznie się na początku przyszłego roku, a jej zakończenie przewidziane jest na lipiec 2010. Umowa z firmą Skalski na realizację inwestycji opiewa na 15,3 mln zł. W przetargu uczestniczyło kilkanaście firm, a w ostatnim etapie rozmów udział wzięło 6 wykonawców.
Czytaj więcej...
9 grudnia 2009
Godziny pracy w ostatnim tygodniu grudnia
Informujemy naszych klientów że w okresie świątecznym Centrum Klima S.A. pracuje następująco:
Czytaj więcej...
7 grudnia 2009
Uwaga, nowe produkty w wyprzedaży!
Zapraszamy do zapoznania się z listą produktów które wyprzedajemy z naszego magazynu. Wiele produktów można nabyć w NAPRAWDĘ ATRAKCYJNYCH CENACH...
Czytaj więcej...
znalezionych: 93, strona 1 z 19      1  2  3  4  5  6  7  8  9     
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza