Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Aktualności » 2011

znalezionych: 63, strona 1 z 13      1  2  3  4  5  6  7  8  9     
15 grudnia 2011
Godziny pracy Centrum Klima na przełomie grudnia i stycznia
Informujemy naszych Klientów, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku oraz Trzech Króli Centrum Klima S.A. pracuje następująco:
Czytaj więcej...
13 grudnia 2011
Podsumowanie roku 2011 w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej
Rok 2011 przyniósł niestabilną sytuację na światowych rynkach finansowych, co nie pozostało bez wpływu na gospodarki większości państw w Europie. Efektem było wyraźne zmniejszenie zaangażowania banków w finansowanie inwestycji, a tym samym ograniczenie nowych projektów na rynku budowlanym. Dodatkowym czynnikiem był wzrost cen surowców, które osiągały rekordowe ceny aż do września 2011 roku, kiedy nastąpiła pewna stabilizacja. Wszystkie te zjawiska nie sprzyjały rozwojowi branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej, co odczuli najmocniejsi europejscy gracze. Przykładowo, Lindab - jeden z największych producentów i dystrybutorów systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w Europie - po trzech kwartałach 2011 roku zanotował jedynie 1% wzrostu przychodów i rentowność operacyjną na poziomie 6,6% (dotyczy wyłącznie segmentu wentylacji).
Czytaj więcej...
1 grudnia 2011
Nowy cennik (01.12.2011)
Od 1 grudnia obowiązuje nowy cennik na produkty oferowane przez Centrum Klima S.A. 
Czytaj więcej...
29 listopada 2011
Centrum Klima pyta o Twoją opinię - ankieta online
Ostatni rok przyniósł naszej firmie znaczny wzrost oraz wiele sukcesów zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych.
Czytaj więcej...
22 listopada 2011
Nowość! Rury i kształtki miedziane.
Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów poszerzyliśmy ofertę handlową o kształtki miedziane wykorzystywane przy montażu urządzeń klimatyzacyjnych.
Czytaj więcej...
znalezionych: 63, strona 1 z 13      1  2  3  4  5  6  7  8  9     
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza