Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Aktualności » 2012

znalezionych: 46, strona 1 z 10      1  2  3  4  5  6  7  8  9     
17 grudnia 2012
Zapraszamy na szkolenie z serii Akademia Centrum Klima
Już 17 stycznia 2013r. w zmienionej formule odbędzie się kolejne bezpłatne szkolenie z serii Akademia Centrum Klima.
Czytaj więcej...
13 grudnia 2012
Godziny pracy Centrum Klima na przełomie grudnia i stycznia
Informujemy naszych Klientów, że na przełomie grudnia i stycznia Centrum Klima S.A. pracuje następująco:
Czytaj więcej...
11 grudnia 2012
Czyszczenie magazynów - wyprzedaż!
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z listą produktów które wyprzedajemy z naszego magazynu. Wiele produktów można nabyć w naprawdę atrakcyjnych cenach.
Czytaj więcej...
4 grudnia 2012
Inwentaryzacja magazynu Centrum Klima
Pragniemy Państwa poinformować, że ze względu na planowaną na początek 2013 roku kompleksową inwentaryzację, która będzie mieć miejsce w dniach 2 - 5 stycznia 2013 magazyn firmy oraz dział handlowy nie będą obsługiwać klientów oraz realizować transportów towaru.
Czytaj więcej...
3 grudnia 2012
Nowość! Drzwi rewizyjne na kanał prostokątny RD
Drzwi rewizyjne na kanał prostokątny, wykonane z blachy stalowej ocynkowanej. W skład zestawu wchodzą izolowane drzwi o grubości 25 mm wraz z zamkami i ramka przystosowana do montażu na kanale. Ramka dostarczana  jest z uszczelkami.
Czytaj więcej...
znalezionych: 46, strona 1 z 10      1  2  3  4  5  6  7  8  9     
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza