Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Aktualności » 2013

znalezionych: 29, strona 1 z 6      1  2  3  4  5  6     
14 listopada 2013
Zmiana godzin pracy Centrum Klima
Od dnia 1 stycznia 2014r. Dział Handlowy i Magazyn będzie pracował od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00, w soboty firma będzie nieczynna.
Czytaj więcej...
29 października 2013
Zmiany w Zarządzie Centrum Klima
W dniu 25.10.2013r. Lindab AB, właściciel Spółki, dokonał dalszych zmian w Zarządzie Centrum Klima.
Czytaj więcej...
7 października 2013
Bydgoszcz i Szczecin - seminaria szkoleniowe!
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Centrum Klima S.A. zaprasza na seminaria poświęcone najnowszym rozwiązaniom oferowanym przez Centrum Klima - lidera technologicznego rynku wentylacyjnego w Polsce. Spotkania odbędą się w drugiej połowie listopada w dwóch kolejnych miastach Polski: Bydgoszczy i Szczecinie. 
Czytaj więcej...
26 września 2013
Lindab - akademia projektowania wentylacji (CADvent) - 17.10.2013r.
Centrum Klima jest częścią grupy Lindab - lidera branży wentylacyjnej w Europie. Dla projektantów instalacji wentylacyjnych przygotowaliśmy unikalne szkolenie, którego gościem będzie Jan Behrens, który od 10 lat projektuje programy do doboru i projektowania instalacji wentylacyjnych. Liczba miejsc ograniczona!
Czytaj więcej...
24 września 2013
Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów - 3.10.2013r.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w szkoleniu jednodniowym "Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów". W trakcie szkolenia zapoznasz się z najnowszą ofertą produktów Centrum Klima S.A., dotyczącą urządzeń oraz materiałów montażowych stosowanych w klimatyzacji, a przede wszystkim poznasz praktyczną stronę montażu i serwisowania klimatyzatorów.
Czytaj więcej...
znalezionych: 29, strona 1 z 6      1  2  3  4  5  6     
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza