Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Aktualności » 2014 » Grudzień

znalezionych: 3, strona 1 z 1  
19 grudnia 2014
Plan szkoleń produktowych i montażowych na wiosnę 2015
Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach organizowanych przez nasza firmę. Już od lutego startujemy z ich kolejną edycją. Tak jak zawsze oprócz szkoleń produktowych oferujemy również praktyczne: z montażu i serwisu central wentylacyjnych czy klimatyzatorów.
Czytaj więcej...
9 grudnia 2014
Qurier Św Mikołaja 2014
Miło nam poinformować, że również w tym roku nasza firma brała udział w akcji Qurier Św Mikołaja! 

Akcja, organizowana przez fundację PRZYJACIÓŁKA, skierowana jest do dzieci z najbiedniejszych rodzin, które uczęszczają do świetlic środowiskowych, ośrodków wychowawczo - opiekuńczych zarówno w miastach jak i na wsi.
Czytaj więcej...
5 grudnia 2014
24 grudnia i 2-5 stycznia - nieczynne
Informujemy, że w dniu 24 grudnia 2014 r. (środa) oraz od 2 do 5 stycznia 2015 r.  firma Lindab będzie zamknięta.
Czytaj więcej...
znalezionych: 3, strona 1 z 1  
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza