Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Aktualności » 2014 » Marzec

znalezionych: 6, strona 1 z 2      1  2     
19 marca 2014
Nasza extra klasa... "D"!
Produkowane przez nas kanały wentylacyjne oraz kształtki o przekroju okrągłym posiadają certyfikat klasy szczelności "D".
Czytaj więcej...
17 marca 2014
Centrum Klima Gazelą Biznesu 2013
Miło nam poinformować, że już po raz 8 odebraliśmy Gazelę Biznesu!
Czytaj więcej...
11 marca 2014
Zapraszamy na szkolenie z serii Akademia Centrum Klima
Już 3 kwietnia 2014r. odbędzie się kolejne bezpłatne szkolenie z serii Akademia Centrum Klima. 
Czytaj więcej...
11 marca 2014
Centrum Klima na targach „Forum Wentylacja 2014” w Warszawie
Tegoroczne Forum Wentylacja już za nami. Jak zawsze była to okazja do spotkania zarówno z naszymi stałymi jak i nowymi Klientami.
Czytaj więcej...
7 marca 2014
Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów - 26.03.2014r.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w szkoleniu jednodniowym "Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów". W trakcie szkolenia zapoznasz się z najnowszą ofertą produktów Centrum Klima S.A., dotyczącą urządzeń oraz materiałów montażowych stosowanych w klimatyzacji, a przede wszystkim poznasz praktyczną stronę montażu i serwisowania klimatyzatorów.
Czytaj więcej...
znalezionych: 6, strona 1 z 2      1  2     
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza