Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Aktualności » 2014 » Czerwiec

3 czerwca 2014
Nowość! Big Foot Systems
Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasza oferta produktowa była atrakcyjna i kompleksowa. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów wprowadziliśmy do sprzedaży rewolucyjny system wsporników do instalacji i urządzeń dachowych Big Foot Systems.


System Big Foot to gama łatwych w użyciu i ekonomicznych  podpór, wsporników i ram do instalacji wszelkiego typu  urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz związanych z nimi instalacji montowanych na dachach budynków, a także ramy do montażu paneli słonecznych i modułowe pomosty do bezpiecznego dostępu do instalowanych urządzeń.

W stałej ofercie magazynowej Centrum Klima dostępne są:
 H Frame Set 305mm i 450mm
 Zestaw Multi Foot ze zintegrowaną matą 400mm i 600mm
 Fix-it Foot 400mm i 600mm
Pełna oferta produktów Big Foot Systems jest dostępna na naszej stronie.
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności
© 1995-2018 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza