Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Aktualności » 2015

znalezionych: 18, strona 1 z 4      1  2  3  4     
9 grudnia 2015
Zmiana godzin pracy w okresie świątecznym
W dniach 21-24 grudnia 2015 r. (poniedziałek-czwartek) nasza firma (siedziba główna w Wieruchowie i oddział w Krakowie) będzie nieczynna.
Czytaj więcej...
12 listopada 2015
Outlet-lindab.pl - nowa strona z produktami objętymi wyprzedażą
W związku z optymalizacją zapasów magazynowych rozpoczynamy zakrojoną na szeroką skalę wyprzedaż. Aby ułatwić dostęp do informacji uruchomiliśmy witrynę www.outlet-lindab.pl prezentującą aktualną ofertę produktów objętych akcją.
Czytaj więcej...
28 października 2015
Lindab pomaga kształcić nowe pokolenie inżynierów
Od ponad 8 lat Lindab aktywnie współpracuje z Politechniką Warszawską w zakresie przekazywania wiedzy eksperckiej z branży HVAC.
Czytaj więcej...
15 września 2015
Lublin i Białystok - seminaria szkoleniowe!
Zapraszamy projektantów, firmy instalacyjne oraz wszystkich profesjonalistów branży HVAC na bezpłatne seminaria szkoleniowe poświęcone najnowszym rozwiązaniom oferowanym przez Lindab - lidera rynku wentylacyjnego na świecie. Spotkania odbędą się w drugiej połowie października w Lublinie i Białymstoku.
Czytaj więcej...
7 września 2015
Nowy cennik produktów
Od dnia 7 września 2015 r. obowiązuje nowy cennik na produkty będące w ofercie Lindab.
Czytaj więcej...
znalezionych: 18, strona 1 z 4      1  2  3  4     
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza