Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Aktualności » 2016

znalezionych: 21, strona 1 z 5      1  2  3  4  5     
21 grudnia 2016
Informacja o godzinach pracy w okresie świątecznym - inwentaryzacja
W dniach 28-30 grudnia 2016 r. (środa - piątek) nasza firma (siedziba główna w Wieruchowie i oddział w Krakowie) będzie nieczynna.
Czytaj więcej...
7 listopada 2016
Szczelność systemów Lindab spełnia najwyższe standardy!
Światowej klasy firma certyfikacyjna Kiwa Sverige AB po raz kolejny podtrzymała rekomendację dla uszczelkowych systemów wentylacyjnych Lindab.
Czytaj więcej...
24 października 2016
Wydajne centrale wentylacyjne SALDA dostępne prosto z magazynu w Polsce!
W związku z bardzo szybko rosnącym zapotrzebowaniem na centrale wentylacyjne zgodne z dyrektywą ErP2016, na rynku pojawiły się duże problemy z dostępnością tego typu urządzeń. Czas realizacji zamówień może dochodzić nawet do kilku tygodni, co jest okresem zdecydowanie zbyt długim, aby sprawnie realizować inwestycje budowlane.
Czytaj więcej...
17 października 2016
Lindab Oddział Kraków - zwiększyliśmy powierzchnię magazynu i dostępność towarów!
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie naszych Klientów podjęliśmy decyzję o rozbudowie zaplecza magazynowego w krakowskim oddziale Lindab.
Czytaj więcej...
14 października 2016
II edycja Lindab Profit
Zapraszamy do zapoznania się z II edycją Programu Lojalnościowego Lindab Profit.
Czytaj więcej...
znalezionych: 21, strona 1 z 5      1  2  3  4  5     
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza