Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Aktualności » 2017

znalezionych: 9, strona 1 z 2      1  2     
12 czerwca 2017
16 czerwca - nieczynne


Informujemy, że 16 czerwca 2017 r. firma Lindab będzie zamknięta.


Czytaj więcej...
8 maja 2017
Recertyfikacja ISO 9001:2015
W kwietniu 2017 roku firma Lindab Polska, jako jedna z pierwszych w Polsce w branży budowlanej, uzyskała certyfikat ISO 9001:2015.
Czytaj więcej...
8 maja 2017
Zmiana Ogólnych Warunków Sprzedaży produktów Lindab
Od dnia 15 maja 2017 roku obowiązywać będą zaktualizowane Ogólne Warunki Sprzedaży oraz wzory formularzy gwarancji.
Czytaj więcej...
27 kwietnia 2017
Seminaria szkoleniowe Lindab - tym razem odwiedziliśmy Wrocław i Kraków
Podczas tegorocznej edycji seminariów wyjazdowych Akademii Wentylacji Lindab zespół ekspertów odwiedził Wrocław i Kraków. Zainteresowanie spotkaniami w obu miastach znacznie przekroczyło nasze oczekiwania - prezentacji wysłuchało łącznie ponad 60 osób!
Czytaj więcej...
9 marca 2017
Kraków i Wrocław - seminaria szkoleniowe!
Zapraszamy projektantów, firmy instalacyjne oraz wszystkich profesjonalistów branży HVAC na bezpłatne seminaria szkoleniowe poświęcone najnowszym rozwiązaniom oferowanym przez Lindab - lidera rynku wentylacyjnego na świecie.
Czytaj więcej...
znalezionych: 9, strona 1 z 2      1  2     
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza