Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Informacje prasowe

znalezionych: 168, strona 1 z 34      1  2  3  4  5  6  7  8  9     
8 stycznia 2015
Zmiana w Zarządzie Spółki Lindab Sp. z o.o.
Z dniem 01.01.2015 nastąpiły zmiany w Zarządzie spółki Lindab Sp. z o.o.

Na funkcję Prezesa Zarządu i Dyrektora Krajowego Grupy Lindab w Polsce został powołany dotychczasowy Dyrektor ds. Handlowych, Członek Zarządu - Piotr Wolak. 
Czytaj więcej...
9 lipca 2014
Połączenie Centrum Klima ze spółką Lindab Sp. z o.o.
Uprzejmie informujemy, iż w dniu 8 lipca 2014 roku nastąpiło formalne połączenie spółki CENTRUM KLIMA spółka akcyjna z siedzibą w Wieruchowie ze spółką LINDAB spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Wieruchowie.
Czytaj więcej...
26 maja 2014
Plan połączenia Centrum Klima ze spółką Lindab Sp. z o.o.
30 kwietnia  2012 roku firma Centrum Klima S.A., lider na rynku  systemów wentylacji w Polsce, dołączyła do międzynarodowej Grupy Lindab. Zakup spółki Centrum Klima przez Grupę Lindab zapoczątkował proces reorganizacji działalności Grupy Lindab w Polsce w zakresie produkcji i sprzedaży systemów wentylacji.
Czytaj więcej...
20 lutego 2014
Centrum Klima na targach MCE 2014 w Mediolanie
Centrum Klima zaprezentuje asortyment i najnowsze rozwiązania technologiczne podczas 39. Międzynarodowych Targów MCE 2014 w Mediolanie (Włochy). Wystawa odbędzie się w dniach 18-21 marca w centrum ekspozycyjnym Fiera Milano. 
Czytaj więcej...
29 października 2013
Zmiany w Zarządzie Centrum Klima
W dniu 25.10.2013r. Lindab AB, właściciel Spółki, dokonał dalszych zmian w Zarządzie Centrum Klima.
Czytaj więcej...
znalezionych: 168, strona 1 z 34      1  2  3  4  5  6  7  8  9     
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza