Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Dziennik zmian

Cennik produktów jest drukowany kilka razy w roku, dlatego najbardziej aktualny jest ten dostępny na naszej stronie internetowej (w formacie PDF). Wszelkie modyfikacje, np. zmiany cen, dodawanie nowych produktów, itp. są wprowadzane na bieżąco.
Dziennik zmian to lista modyfikacji cennika elektronicznego (dostępnego na naszej stronie internetowej) względem ostatniej wersji drukowanej.


Dziennik zmian cennika z dnia 01.03.2019
1 marca 2019
Od dnia 1 marca 2019 r. obowiązuje nowy cennik produktów dostępnych w ofercie Lindab.
 
W tym wydaniu cennika pojawiły się m.in. takie zmiany jak:
- nowa marka klimatyzatorów ściennych TCL,
- nowe modele klimatyzatorów Samsung,
- zaktualizowana oferta na produkty marki SALDA (centrale wentylacyjne, nagrzewnice i wentylatory),
- aktualizacja asortymentu pozostałych marek dystrybuowanych, m.in: Systemair, Uniwersal, Mercor i ROCKWOOL.
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza