Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Big Foot H Frame SetsNiepenetrujące wsporniki do instalacji rurowych, przewodów wentylacyjnych oraz drabinek i kanałów kablowych.

Ramy H Frame Set to szybkie w montażu, wszechstronne i ekonomiczne wsporniki dla instalacji rurowych, przewodów wentylacyjnych, drabinek i kanałów kablowych oraz ich dowolnej kombinacji. W drążki należy zaopatrzyć się samemu, co obniża koszty i zwiększa uniwersalność instalacji przewodów wentylacyjnych i rur. Przyczynia się do tego także montaż ram na miejscu.

W większości przypadków wystarczą wsporniki ze stopami 305 mm, ale na potrzeby sytuacji, gdy niezbędny jest rozkład obciążenia na większej powierzchni, dostępne są także ramy H Frame ze stopami 450 i 600 mm.
aktualizacja: 2014-05-30 14:56:53
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza