Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Big Foot HD BeamsOpakowane, niepenetrujące ramy bazowe dla agregatów wody lodowej, centrali wentylacyjnych, instalacji o obudowie zwartej, generatorów, rur i elementów stalowych.

Wspornik HD Beam to lżejsza odmiana produktu HD Cube. Składa się on z profili wydrążonych o kwadratowym przekroju i wymiarach 50 x 50 x 30 mm, co zapewnia mniejsze ugięcie belek. Typowe zastosowania to montaż dużych i ciężkich urządzeń, ale doskonale sprawdzają się one także w przypadku ciężkich rur i innych instalacji. HD Beam stanowi wytrzymałe, ale elastyczne rozwiązanie w sytuacjach, gdy przestrzeń jest ograniczona lub gdy trzeba wspornik postawić dokładnie na ściągach dachowych. Wbudowane w obie nogi śruby dwustronne M24 pozwalają regulować wysokość, dzięki czemu instalację można ustawić w poziomie nawet na dachach o spadku do 5°. Dodatkowa regulacja zwykle nie jest potrzebna. Pionowe nogi w połączeniu ze stopami 450 mm lub 600 mm i kauczukowymi matami zapewniają doskonały rozkład masy całej instalacji.

W przeciwieństwie do innych produktów, w przypadku zastosowania wsporników HD Beams dbamy o równomierny rozkład masy dzięki zastosowaniu odpowiedniej liczby modułów.

W ramach naszych usług i aby ułatwić tworzenie dokumentacji do raportów technicznych, nasze wyceny zawsze zawierają informację o równomiernym rozkładzie obciążenia lub obciążeniach punktowych (kN/m²) zgodnie z podanymi przez klienta lub założonymi parametrami dachu. Opcjonalny zestaw klamer szybkiego montażu gwarantuje sztywne ponowne połączenie z instalacją lub ramą dodatkową.

Możliwości techniczne oraz bogata oferta produktów i rozwiązań Big Foot pozwalają nam opracowywać ramy dopasowane do konkretnych potrzeb. Do tej pory nie spotkaliśmy się z sytuacją, w której nie byliśmy w stanie zaoferować optymalnego rozwiązania.
aktualizacja: 2014-05-30 14:56:53
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza