Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Big Foot Custom Safe AccessOpracowywane na potrzeby projektów niepenetrujące i modułowe produkty dostępowe.

Na potrzeby sytuacji, gdy standardowa oferta nie spełnia unikalnych wymagań związanych ze współczesnymi dachami, firma Big Foot Systems oferuje usługę projektowania wsporników i rozwiązań na indywidualne zamówienie. Słaba konstrukcja dachu, ograniczona przestrzeń, przeszkody w postaci istniejących cokołów i instalacji lub układ piętrowy albo segmentowy jednostek to typowe czynniki ograniczające, które decydują o potrzebie stworzenia indywidualnego projektu.

Niezwykle utalentowani projektanci korzystają z najlepszych na rynku rozwiązań programistycznych, w tym pakietów do projektowania CAD 3D oraz systemów do analizy elementów skończonych (ang. Finite Element Analysis) i obliczeniowej mechaniki płynów (ang. Computational Fluid Dynamics, CFD) firmy ANSYS. Wszystkie nasze projekty są również opatrzone gwarancją pełnej poprawności i optymalizacji projektu. Zespół projektowy opracował także zestaw kalkulatorów do szybkiego analizowania zagadnień inżynieryjnych. W połączeniu z bogatą wiedzą na temat powłok i rozwiązań wodoodpornych oraz zabudowy dachów gwarantuje to każdorazowo ekonomiczne, bezpieczne i przemyślane rozwiązania.
aktualizacja: 2014-05-30 14:56:51
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza