Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Gwoździe samoprzylepneZastosowanie
Gwoździe samoprzylepne służą do mechanicznego zamocowania materiałów izolacyjnych na gładkiej powierzchni przewodów wentylacyjnych.
Zastosowanie w zakresie temperatury od -40°C do +80°C (w krótkim czasie do 100°C).

Sposób użycia
Gwoździe mocować przy minimalnej temperaturze otoczenia +10°C. Zaleca się użycie od 10 do 12 gwoździ samoprzylepnych na m².

Sposób postępowania:
❑ powierzchnię do której będą mocowane gwoździe należy oczyścić, wysuszyć i odtłuścić,
❑ zerwać papier i nakleić gwóźdź,
❑ nałożyć na gwóźdź izolację,
❑ założyć blaszkę dociskową EC i jeśli to konieczne, zabezpieczyć grot gwoździa nylonowym kapturkiem typu EP
aktualizacja: 2012-02-22 13:06:08
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności
© 1995-2018 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza