Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

ProRox LF 970PL (WEŁNA NIEIMPREGNOWANA)Wełna nieimpregnowana jest to nieograniczone tworzywo włókniste składające się z luźno ułożonych cienkich włókien.
Wełna luzem produkowana jest w trzech odmianach:
- Industrial wool with oil (z olejem),
- Industrial wool without oil (bez oleju),
- Wełna mineralna nieimpregnowana (bez oleju).

Zastosowanie:
Wełna luzem przeznaczona jest do izolacji powierzchni lub przestrzeni trudnych do wypełnienia i zaizolowania innymi wyrobami z wełny ROCKWOOL. Wełna luzem nieimpregnowana - bez zawartości substancji organicznych - może być stosowana do izolacji instalacji z ciekłym tlenem. Wełnę umieszcza się pomiędzy dwoma ograniczającymi powierzchniami i poprzez ugniatanie oraz ubijanie wypełnia szczelnie izolowaną przestrzeń.

Polska norma:
PN-75/B-23100

Pakowanie:
ProRox LF 970PL - Rolka o wadze ~ 12 kg.
Industrial wool with/without oil - Worek 20 kg
aktualizacja: 2012-06-20 15:46:48
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza