Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Nożyce do krzywizn prawych M7RCięcie prawostronne i proste.
Dzięki zastosowaniu ostrzy offsetowych ręce nie maja kontaktu z metalem.
Antypoślizgowe ząbkowane szczęki z twardej stali molibdenowej pozwalające na zastosowanie złożonego mechanizmu dźwigniowego.
Narzędzie przetrwa silne naprężenie powstające podczas cięcia materiałów twardych oraz mocnych zakrzywień.
Mechanizm sprężynowy zapewniający łatwy posuw.
Uchwyty wykonane ze stali stopowej odpornej na rozciąganie.
Poręczny otwór do zawieszania.

Nożyce Metalmaster®
Linia Wiss® nożyc Metalmaster® o złożonym działaniu jest najkompletniejszą linią na rynku.
Nożyce Metalmaster® są najbardziej zaawansowanym ogólnodostępnym metalowym narzędziem tnącym. Początkowo zaprojektowane do cięcia niezwykle mocnych stopów stosowanych w przemyśle lotniczym, (stąd wcześniej używana nazwa nazwa "Nożyce lotnicze"), nożyce Metalmaster® zyskały popularność wśród rzemieślników pracujących z metalem.

  • Antypoślizgowe ząbkowane szczęki nożyc Wiss® Metalmaster® sa wykonane z bardzo twardej, odpornej na ścieranie stali molibdenowej, zapewniając obsługę wymaganą przez złożony mechanizm dźwigniowy.
  • Narzędzie przetrwa silne naprężenie powstające podczas cięcia materiałów twardych oraz mocnych zakrzywień.
  • Uchwyty wykonane są z bardzo wytrzymałej stali.
  • Uchwyty posiadają margines siły ponad limitem siły ręki, która może być zastosowana.

Zastosowanie
Nożyce linii Wiss® Metalmaster® są używane przez rzemieślników domowych i zawodowców wykonujących prace w metalu i blasze, wytwarzaniu przewodów cieplnych i chłodzących oraz przy instalacji aluminiowej.
Nożyce Wiss® Metalmaster® są niezastąpionym narzędziem dla właścicieli domów i konserwatorów jak i dla pracowników przemysłowych gdzie mają zastosowanie w przemyśle lotniczym, samochodowym, elektrycznym i budowlanym.
To wszechstronność nożyc Wiss® Metalmaster®, oprócz ich zalet tnących, uczyniła je narzędziem tak bardzo popularnym.
aktualizacja: 2012-02-22 13:07:01
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza