Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Tłumiki akustyczne okrągłe SLL

 


Zastosowanie:
Tłumiki akustyczne okrągłe przeznaczone są do tłumienia hałasu w instalacjach kanałów wentylacji i klimatyzacji.

Konstrukcja z łupkami wełny:
Obudowa: rura spiralnie zwijana. Warstwa tłumiąca: łupki z wełny mineralnej o gęstości 55 kg/m³, zabezpieczone od strony instalacji kanałowej wzmocnioną tkaniną filtracyjną. Króćce przyłączeniowe w wykonaniu z uszczelką.

Konstrukcja z blachą perforowaną:
Obudowa: rura spiralnie zwijana. Warstwa tłumiąca: wełna mineralna o gęstości 12 kg/m³, zabezpieczona od strony instalacji kanałowej tkaniną filtracyjną oraz ocynkowaną blachą stalową z perforacją. Króćce przyłączeniowe w wykonaniu z uszczelką.

Standardowe długości tłumików:
L = 300, 600, 900, 1000, 1200 [mm].

Tłumiki posiadają badania akustyczne wg normy ISO 7235.
aktualizacja: 2019-04-03 8:53:32
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza