Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.
 

Kanały informacyjne RSS

Interesują cię informacje o Lindab? Skorzystaj z RSS!
RSS to alternatywny w stosunku do standardowych stron WWW sposób dostępu do zasobów strony Centrum Klima, zwłaszcza tych najnowszych i ulegających częstym zmianom.
RSS przypomina popularne newslettery, z tym że wiadomości dotrą do Ciebie natychmiast po tym, jak zostaną opublikowane (a nie np. raz w tygodniu).

Nasze kanały informacyjne:
Aktualności i informacje prasowe
Promocje
Katalog produktów (nowości)
Cennik produktów


Jak uruchomić RSS?
Do odczytywania wiadomości RSS służą specjalne programy - przykładowe programy znajdziesz tutaj. Informacje dostarczane poprzez kanał RSS potrafią również odczytać wszystkie najpopularniejsze przeglądarki internetowe, czyli Internet Explorer 7+, Firefox czy Opera.
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2018 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza